Bine Ati Venit pe ForumuL cLaNuLui XForce.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine Ati Venit pe ForumuL cLaNuLui XForce.

Counter-Strike 1.6 Bun Venit Pe Forum !
 
AcasaVoyage Century Online EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Voyage Century Online

In jos 
AutorMesaj
Brazilian




Mesaje : 3
Data de inscriere : 01/09/2009

Voyage Century Online Empty
MesajSubiect: Voyage Century Online   Voyage Century Online Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 2:02 pm

Deci acest joc este foarte interesant...eu il joc de 3 ani....motiv pt care nu prea intram pe CS.
In acest joc sunt eu si unchimio care joaca din familie...
Este Free2Play...dar daca vrei poti baga bani sa devii mai tare..
Nu are nevoie de cine stie ce performante de la calculator....eu il joc de pe un laptop Toshiba Satellite L33-130
Siteul www.voyagecenturyonline.com
Daca va hotarati sa jucati contactati pe serverul MAGELLAN...pe ala sa intrati...daca nu intrati pe ala nu ma puteti contacta...deci asa...contactati-ma .....numele meu e Volumer
Dar va avertizez...asta nu e joc de copii....cei mai multi de aici au 20 ani +....
un video interesant o sa va dau dar este de la fabricarea jocului....el a progresat o gramada...deci e greu sa mai ai lucrurile alea de pe aia k sunt lucruri mai tari:)
Enjoy!
Hmm...uite am gasit un guide cica....vi-l dau pe asta in caz k vreti sa intrati...
P.S.uitati-va la toate alea....
ENJOY!
https://www.youtube.com/watch?v=BpX_krsKcGM&feature=PlayList&p=E410D6C01903145A&index=5
Sus In jos
 
Voyage Century Online
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine Ati Venit pe ForumuL cLaNuLui XForce. :: Sectiune Download !!! :: ^ Jocuri ^ !-
Mergi direct la: